Co to jest strona www

Co to jest strona www? Takie pytanie w dzisiejszych czasach może bardziej dziwić niż bawić. Zresztą strony www inaczej nazywane internetowymi, aktualnie towarzyszą nam w życiu codziennym czy tego chcemy, czy nie.

CO to jest strona www ?

Najbardziej zasadnicze pytanie czym jest strona www i do czego ona tak naprawdę służy. Artykuł powstał przy współpracy firmy dolp.pl z Olsztyna. Jest to nic innego jak przedstawienie treści, zdjęć, muzyki czy filmów w przeglądarce internetowej. Na świecie istnieje bardzo dużo stron internetowych. Są oczywiście również firmy które robią strony www, projektują je i wdrażają. Jedna z takich firm reklamuje się jako strony www Olsztyn i osobiście jak dla mnie są na dzień dzisiejszy niekwestionowanym mistrzem w tej sztuce.

W dzisiejszych czasach , jak wskazują badania co raz więcej użytkowników korzysta z urządzeń mobilnych i to właśnie dla nich firmy tworzące witryny kierują swoje usługi. Oczywiście jakiś odsetek osób korzysta nadal z komputera stacjonarnego i ważnym jest, aby nadal taki sprzęt mieć w domu. Jednak spójrz na siebie drogi czytelniku tego artykułu. Ile razy sprawdzasz cokolwiek w internecie używając do tego komputera domowego, a ile razy tą samą czynność wykonujesz poprzez smartfon czy tablet.

Jak poznać że strona wWw jest dobra

Oczywiście zależy od tego czego szukasz na tej stronie. Bardzo istotne jest również pozycjonowanie stron Olsztyn bo ma to duży wpływ na witrynę. Jeśli to mają być informacje z Polski i ze świata to jest kilka wiodących witryn w naszym kraju. W przypadku kiedy ma to być muzyka i teledyski to chyba każdy z nas się zgodzi, że do tych czynności używa portalu Youtube.

Dobrą stronę można poznać po tym:

  • jaki ma wygląd (czy jest przystosowana do urządzeń mobinych)
  • czy korzysta z niej wielu użytkowników (czasami właściciele prezentują statystyki)
  • czy jest urozmaicona tekstem i obrazkami

To jak to jest z tymi stronami internetowymi

Strony internetowe istnieją od momentu, w którym internet ujrzał światło dzienne. Na początku jednak nie były to witryny rozbudowane jak w dzisiejszych czasach, jednak bardziej przypominały ciąg liczb i liter. Miały formę czysto tekstową.

Kto wie może i za kilka lat nowoczesne strony internetowe będą jeszcze bardziej się różnić od dzisiejszych?

One comment to “Co to jest strona www”
One comment to “Co to jest strona www”
  1. Pingback: Jak pozycjonować strony www? Poznaj skuteczne techniki i sekrety pozycjonowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *